27 Nis 2017

Telekült Gücü Hipnotik Büyüler

5 NOLU HİPNOTİK BÜYÜ: HİÇ BİRŞEY SÖYLEMEDEN ARKADÂŞİNİZI KENDİNİZE NASIL ÇEKERSİNİZ ?

Böylelikle, eşinizi ya da uzun zamandır beğendiğiniz karşı cinsten birini, ondan talepte bulunmaksızın kendinize doğru çekebilirsiniz onu kendinize âşik edebilir. ona tüm istediklerinizi yaptırabilirsiniz. İsteklerinizi, ötekinin yerindeymişsiniz gibi şunu ya.da bunu... yapmak istiyorum” veya “şunu ya da bunu... yapalım” sözleriyle başlayarak kesinlikle ifade etmeniz yeter ve onu bu işi yaparken düşleyin. Bu insanı ne kadar tanırsanız o kadar az zaman alır.

6 NOLU HİPNOTİK BÜYÜ: BİR İNSANI SAĞA YA DA SOLA NASIL DÖNDÜRÜRSÜNÜZ ?


Caddede yürürken gözlerinizi seçtiğiniz bir insan üzerine dikin size doğru geliyor olması ya da önünüzde yürümesi pek önemli değildir ve sağa ya da sola dönmesini yoğun bir şekilde isteyin. O insanın bilinçsizce, kafanızdan emrettiğiniz şekilde davrandığım göreceksiniz. Bu iyi bir ekzersizdir.

7 NOLU HİPNOTİK BÜYÜ: ARKADAŞLARINIZDAN YA DA AKRABALARINIZDAN BİRİNİ KENDİNİZLE NASIL İLİŞKİYE GEÇEBİLİRSİNİZ . Uzakta plan, bir arkadaşınızla ilişkiye geçmek istediğinizi farzedin. Düşüncenizi ya da mesajınızı bir kâğıt parçasına yazın. Mesaj basitleştirilmiş olmalıdır. Dikkati en kolay çeken mesajlar aşâğıda belirtilmiştir:
...........â (e) (adınız) telefon edin.
...........a (e) (adınız) gelin.
 ..........â (e) (adınız) mektup yazın.
Bu kişiye yaptırmak istediğinizi kafanızdan tekrar edin. (Yazılı mesaj konsantrasyonunuzu arttıracaktır.)

8 NOLU HİPNOTİK BÜYÜ: SİZE BÜTÜNÜYLE YABANCI OLAN BİR İNSANI GELECEĞİNİZ KONUSUNDA NASIL İLGİLENDİRİRSİNİZ ?

Bazı tasarılarınız ya da işlerinizle ilgilenmesi amacıyla, yabancı bir insanla görüşme yapmak istediğinizi farzedelim. Bunun için yoğun bir şekilde konsantre olmanız gerekir. Daha önce açıklanan Derin Konsantrasyon yöntemini uygulayın. Tek bir düşünceye; etkilemek istediğiniz insana yer vermek için zihninizde boşluk yaratın; yoğun bir şekilde onun üzerinde konsantre olun.

Bu insanın zihninizde bir görüntüsünü çizin. Onu şimdiye dek hiç görmediyseniz kesin çizgilerle çizmeyin (onun bir mektubu ya da bürosunun bir sirküleri varsa o sırada bunu elinizde tutun). Bu insana yaptırmak istediğinizi kafanızdan tekrar edin ve onu o işi yaparken düşleyin. Claude

Bristol bu tekniğin kullanıldığı yer konusunda bize bir örnek vermektedir. İnandırma Büyüsü” adlı kitabında ünlü bir avukat hakkında şöyle yazmaktadır: Yazdırmak istediklerini söylerken odayı arşınlama alışkanlığı vardı ve konsantrasyonu yoğun oluyordu.

Bir gün, yazı yazdırırken neden ayakta durduğunu ve mektuplarının nasıl her zaman amacına ulaştı­ ğım sordum. Şöyle yanıtladı; “Birincisi ayakta olduğum zaman daha iyi düşünüyorum. Sonra, yazdırmaya başlamadan önce ve konuştuğum bütün zaman içinde yazmakta olduğum insanı kafamın içinde görüyorum. Onu tanımıyorsam, onu tasavvur etmeye çalışıyorum.

 Her halükârda, düşüncelerimi ve sözlerimi, etiyle kemiğiyle karşımda duruyormuş gibi onun şahsına yöneltiyorum ve kafamdan, ona, düşüncelerimin doğru olduğunu ve bunları izlemesi gerektiğni söylüyorum
Vucudunuza İyileşmesini Nasıl Emredersiniz

Featured Post

Bahar Candan Dondurma Gibisin--HD--