3 Haz 2017

Alfa Erkeğinin Beden Dili

Alfa erkekleri güçlüdür. Güç daha çekici olan karşı cinsi heyecanlandırır Alfa Erkekleri otorite sahibi olduklarını sezdirecek şekilde davranır. Alfa imajı vermenin ilk adımı dünyadaki alfalar gibi davranmaktan geçer Aşağıdaki alfa stratejilerini beyninize kazıyın:

Göz alıcı, coşkulu jestlerle hareket edin Alfa Erkekleri yumruklarını sıkarak ve parmaklarını bükmeyerek tartışmalara renk katmayı sever Kollarını abartılı bir şekilde kıullanmaktan hoşlanırlar.

Dik durun, başınız dimdik olsun

Boynunuzu nadiren mütevaziliklen eğin Dik bakın, bakışlarınız meydan okuyucu ya da nefes kesici olsun

Hedefinize ne yapacağınızı bilerek ama ihtiyatlı yaklaşın Alfa erkekleri önemli olanı hisseder ve kesin gündemleri olur. Amaçlarına koca ve kesin adımlarla ilerlerler. Nereye ve neden gideceğinizi bilerek hareket edin.

Çekingen, hayalperest adımlar hükmedilen erkeklere özgüdür

Mümkün olduğunca alan İşgal edin. Ara sıra ellerinizi belinize, böğrünüze kovun. El kol hareketleri yaparken kollarınızı hayranlık uyandıracak bir şekilde hareket ettirin Ama sırnaşık hareketler olmamasına dikkat edin 'toplantı masasına oturduğunuzda, mumkun olduğunca yer işgal edin.

Kişisel eşyalarınızın hava sahasında’göze batmasını sağlayın Gözlüklerinizi koyun. kaleminizi başkasının alanını işgal edecek şekilde koyun

Erkeklik Noktası Duruşu: Kovboyların erkeğe özgü şehvetini nasıl sezdirdiğini Hatırlıyormusunuz? Ayaklarını omuzlarının genişliğinde açarak dimdik ayakta dururlar, başparmakları ceplerindedir ve diğer parmaklan tam kasıklarını işaret eder. Bu duruş dişiler üzerinde heyecanı tetikler Erkeklik Noktası Duruşu, cinsel ve sosyal pozisyonlarında rahat olanlar tarafından benimsenen bir duruştur.

Alfa Erkeğinin Bakışı

Alfa erkeğinin bakışı bilinçaltının algılayabileceği hükmedici titreşimlerini yayar
Bazı alfa erkekleri bu tip bakışlarda uzmanlık kazanmıştır ve etkili sonuçlar elde etmişlerdir: İnsanlar onların etrafında dönerler.Alfa erkeğinin bakışını taklit etmek için, kişinin tam gözünün içine odaklanın.

Bakışlarınızın asla burun kemerinden aşağısına düşmesine izin vermeyin. Bu, rakip erkeklerin arasında telaşlandırmaya, ilkel bir etki yaratmaya ve dişiler arasında duygusal heyecanı artırmaya yarar Özellikle kadınlar için bakışınız, sanki onların zihnini okuyormuşçasma doğrudan onların ruhuna nüfuz edecektir. Erkekleri uzaklaştırıp, dişileri çekerek çabucak bir alfa erkeği ünü kazanabilirsiniz.

İki telepatik teknik alfa erkeği bakışınızı artırır çaktır. İlk teknik çekim yaratır. Heyecanı arttırmak
İçin karşınızdaki İnsanın gözlerine doğrudan bakın ve sonrada diğer kişiye gözlerinizle gülümseyin

Evet, gözlerinizle gülümseyin. .Ama dudaklarınız kımıldamasın Tekniği anlamadıysanız. gözlerinizi kapatın ve kalbinize baktığınızı hayal edin. Şimdi, gözlerinizi kullanın, kalbinize gülümseyin. Ruhunuzda bir kıvılcım hissedeceksiniz.. Ve gözleriniz birden parlayacaktır.

Buna gözlerinizle gülümsemek denir. Birine gözlerinizle gülümsediğinizde, düşüncelerinizi fiziksel olarak yansıtmış olacaksınız ve gözleriniz çekim enerjısının parlaklığını verecektir. Sevgililer birbirlerine böyle bakarlar. Onların gözlerinin nasıl parladığını gözlemleyin

Böyle bir romantizmin olmadığı durumda. sevgililerin arasında olan aşk enerjisinden daha çok enerji yaymak için gülümseme tekniğini yapmak zorundasınız

Kadınlara gözlerinizle gülümsemek romantizm açınızdan yararınıza olacaktır. Ayrıca, rakip olan erkeklere karşı gözlerinizle meydan okuyabilirsiniz Erkeklere karşı geri püskürtücü bir güç yaratmanın anahtarı onların gözlerine doğrudan bakmaktır Ve zihinsel olarak "yanımdan uzaklaşın,yolumdan çekilin!* diye haykırmaktır

Başkalarını yolunuzdan defetmeyi hayal ederek güçlü bir düşünce yayın. Zihniniz otomatiknıan bilinçaltı seviyesinde başkalarının hissedebileceği defedici beyin dalgaları yayar. Bunu başardığınızda. arkadaşlarınız ya da düşmanlarınızın üzerinde nasıl kolayca işe yaradığını göreceksiniz.
Bu tekniği doğrulayarak bir arkadaşınızla deneme yapın. Kesinlikle zihinsel gücünüzü hissedecektir.

Alfa Erkeğinin Düşünce Yapısı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Featured Post

Bahar Candan Dondurma Gibisin--HD--