1 Haz 2017

İleri Seviye Organ Isıtma

Bu teknikle iki çakranızı ya da avuçlarınızın İçindeki guç merkezlerini harekete geçirirsiniz.
Hedefinizin karşınızda olmamasına rağmen onu cinsel organındaki enerjiyi açığa çıkarmayı ve çekimi tetiklemeyl öğreneceksiniz

Ellerinizi önünüzde tutun, avuçlarınız size doğru dönük olsun Önceki tekniklerde anlatıldığı gibi avucunuzda çakraların biraz dönmesini sağlayın ve sonra zihinsel olarak yarıldığını görün.

Avuçlarınızın ışığı ve sıcaklığı emdiğini görün. Beş dakika boyunca enerjiyi çekin. Avuçlarınız kızaracak ve zonklamaya başlayacaktır.

Yeterince enerji çektiğinizi test etmeye çalışın Baldırlarınızdan birini seçin. Avucunuzu baldırınızın
sol yanına koyun, diğer elinizi de sağ tarafına koyun Baldırınız şu anda iki elinizin arasında (ama baldırlarıniza dokunmayın).

Enerjinin baldırınıza akmasını sağlayın Şu anda baldırınızı enerjiyle yüklüyorsunuz. enerjinin akmasını sağlarken her iki yandan da gelen enerjiden dolayı baldırlarınız, titremeye ve ısınmaya başlayacaktır

Bacaklarınız ısınmışsa o zaman bir önceki adımları doğru yapmışsıniz demektir ayartmayı başlayabilirsiniz.

ellerinizi beş dakika daha enerjiyle doldurun, sonra gözlerinizi kapatın.hedefinizin karşınızda çıplak olduğunu imgeleyin Onu yandan görüyorsunıız Yani, omuzlarını, şimdi bir elinizi onun cinsel organı bölgesinin önüne diğerini de arka kısmına koyun Onun cinsel organı, baldırlarınızda olduğu gibi avuçlarınızın arasında kalmalı.

Enerjiyi serbest bırakın. Kırmızı parlak ışığın ona akmasını sağlayın. Bunu yaparken cinsel bölgenin ısındığını görün ve parlamasını sağlayın.

Cinsel bölgesi zonkluyor olmalı Islaklığını hissedin her zamanki gibi. enerji transferini yaparken klinik tutumu elden bırakmayın Her türlü azmaya karşı dayanın.

On dakika içinde enerjiniz tamamen ona akacaktır. Cana yakın, sempatik ve açık huylu olacaktır
Enerji doğru bir şekilde aktarılırsa, enerji transferini alan kişi ki enerjisi yayan kişiyi oldukça ilginç ve çekici bulacaktır

Sonraki düşüncelerinde size sıcaklık duyacaktır Bu sohbete başlamak için harika bir zamandır. Ona bir yüzük verin.

Bu Tekniğin Değerlendirilmesi :İleri seviye OIT büyük mesafelerde bile işe yarar ve çoğu kişibuna olumlu karşılık vermiştir.

Özet : 
Bu teknikle uzmanlaşın bu yöntem yüksek bir başarı kazanmıştır

Baştan Çıkarma Uygulama Önerileri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Featured Post

Bahar Candan Dondurma Gibisin--HD--