8 May 2017

Şeytana Nasıl Davranacaksınız

Unutmadan belirtelim. üstün güçlerin işaretleri, birer mesajdır.
bu mesajları algılayabilmek büyük ölçüde sizin ruhsal durumunuza bağlıdır. Şeytanın en büyük hâzinesi imansızlıktır. En övündüğü yanı herşeyden derhal şüphelenmesi, inanmaması ve sürekli kötümser olmasıdır.

Eğer bunlar sizde de varsa 
o zaman Şeytan her zaman sizin yanınızda olacak ve tüm kötülükleri size aşılayıp şüphelerinizi, acılarınızı çoğaltarak Üstün Güçlerin size yolladığı işaretleri almanızı da engelleyecektir.
Şeytanla mücadele etmenin tek yolu vardır, o da imandır.

Ustun Güçler sizden kendisine gözü kapak inanmanızı istemiyorlar
ama en azından sizin iyiliğiniz için iyi sonuçlanan olaylara inanmanızı istiyorlar. Bir başka deyişle olayların iyi yanlarım görmeye çalışmanızı istiyorlar. Her zaman olayları iyi yanlarını görmeye çalışın ve böylece iyiliklerin artacağından emin olun.

Bunu yaptığınız andan itibaren, harikalar, iyilikler ve gü­
zellikler dünyasının kapıları size açılacaktır. Ve tabii Üstün Güç­lerin işaretlerini görmeniz de daha kolaylaşacaktır. Evet bakalım pratikte bunlar nasıl olacak?


KOZMİK BİR İŞARET SAYESİNDE 25.000 DOLAR KAZANDI

İki ressam bir gün resimlerini sergilemek üzere ortaklaşa 
bir galeri açarlar. Ressamlardan biri portrelerinin yeni sipariş­ler getirecek kadar iyi sonuç aldığını farkeder ve o günden sonra sadece portre yapar. Ortağı hayatını kazanmak için çok zor şartlarda çalışırken, o, bir yıl gibi kısa bir süre içinde 25.000 dolar kazanır.

Gördüğünüz gibi Evrenden gelen bir işareti algı­
lamak çok kolaydır. Herkesin iyi yaptığı en az bir iş vardır. Belki farkında değilsinizdir ama mutlaka sizin de saklı kalmış bir yeteneğiniz vardır. Onu ortaya çıkarmaya çalışın. Başkalarının
size söylediklerini dinleyin. Sonra kendinizi keşfetmeye çalışın

KOZMİK BİR İŞARET 
ZENGİN BİR PETROL MADENİNİN BULUNMASINI

SAĞLADI

Zar zor geçimini sağlayan Tenessee’li yoksul bir köylü tarlasında 
ümitsiz bir şekilde geziniyordu. Atma su içirmek için geldiği bir su kenarında birden suyun üstüne köprü şeklinde konmuş bir tahta vardı. Köylü eğildi ve parmağım köpüğün içine batırdı. Köpük petrol kokuyordu. Emin olmak için uzmanlan çağırdı. Evet, bölgenin en zengin petrol yataklarından birini bulmuştu
Kimbilir hayatınızda kaç kere ayağınıza gelen fırsatları zenginlikleri kaçırmışsınızdır!

Telekült Gücü Kozmik İşaretler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Featured Post

Bahar Candan Dondurma Gibisin--HD--