9 Haz 2017

Enerji Balonu Ki Enerjisi

Ruhsal Hükmetme Prensibi

Ne yazık ki zihin gücünü halâ birçok kültür beniımsememiştir. Varlığınızın tüm potansiyelini öğrenmek ve açmak ruhsallıkla doğrudan ilgilidir. Bu yöntemler on yıldır test edilip onaylandı ve uygulayıcılarının beklentilerini karşıladı,

Bu tekniklerin tumu Ruhsal Ayartma konusunda kutsal kabul edilir

Enerji Balonu

Yüksek enerjili insanların çekici olduğunu anlatan Nükleer Enerji Prensibini hatırlayın. Hareketli dişi ve erkekler birbirlerini çekerler. İşin sırrı, enerji fazlalığıdır Kaygısız, şen insanlar ki enerjisi yayar Kelebeklerin ampule üşüşmesi gibi ki enerjisi yayanlara da başkaları çekilir.

İnsanlar iradelerini kullanarak aşırı ki enerjisini topladığında, fiziksel formundan yansıyan saklı aurayı güçlendirir Kişin aurası gittiği her yere taşıdığı saf enerji küresidir Aura olumsuz enerjilere karşı koruyucu kalkan görevi görür ve fiziksel formu baştan sona ki enerjisiyle yıkar.

İki bin yıl önce, Çinli ezoteorikçiler gözlerini kapayarak. belli bir ritimle nefes alarak ve bedenlerinin üzerinden akan bir şelale hayal ederek otomatikman fazlasıyla ki enerjisini içlerine çektiklerini biliyorlardı

Son gelişmeler, fazla ki ile dolu olanların, etraflarındaki insanların moralini yükselten ve kendilerinin çok çekici olmasını sağlayan eterik güç yaydıklarını göstermiştir.

Kulağa harika geliyor! Hadi Şimdi içimize biraz ki enerjisi çekelim.

Dik oturun, gözlerinizi kapatın ve rahatlayın, kaslarınızı gevşetin. Şimdi nefes alın. Derin bir nefes

Nefesinizi bırakın

İşte bu kadar. Rahatladınız mı? Güzel.

Şimdi ki nefes alışına başlamalıyız. Ki nefes alışı özel bir ritimde yapılır. Neden işe yaradığını bilmek zorunda değilsiniz. Sadece yüzyıllardır var olan yoga ve Çin Tai Ki felsefelerinin ki nefes alışının gücünü kanıtladığını bilin yeter

Nefesiniz yavaş yavaş midemizin altına insin. Bunu yaparken altıya katlar sayan. Üçe kadar sayıp nefesinizi tutun Şimdi nefesinizi verin, yine altıya kadar sayın... şimdi mideniz boşaldı. Üçe kadar sayıp midenizin nefessiz kalmasını sağlayın.

Altıya kadar sayarak nefes alın Üçe kadar sayarak nefesinizi tutun Altıya kadar sayarak nefesinizi verin. Üçe kadar sayarak nefessiz kalın İşin sırrı budur.

Bunu elli kez tekrarlayın. Ellinci nefesinizle birlikte bedeninizin harika bir titreşim yaydığını fark edeçeksiniz. Daha yeni başlayanlar bile bunu hissedecektir. Bu. fazla ki enerjisi topladığınızın göstergesidir. Auranız her köşenizden fışkıracaktır.

Gözlerinizi kapatın, parlak altın bir topun etrafınızda olduğunu hayal edin ve hissedin. Topun dönerek bedeninizin etrafında yoğunlaştığını görün. Böylece auranızı aktive etmiş olursunuz.

Şimdi auranua emredin. Ona başkalarım kendinize çekmesini emredin Şuranızdan alanınızda bulunan herkese ulaşmasını ve çekmesini söyleyin. Auranıza her sekiz saatte bir kendisini şarj etmesini emredin

Gözlerinizi açın

Bir değişlik hissettiniz mi? Kendinizi daha hafiflemiş. daha fıkır fıkır hissediyor musunuz? Belki bir parıltı bile hissedebilirsiniz. Gün boyunca karşılaştığınız insanların bilinçaltını etkileyecek bir parıltıdır bu.

Enerjisini tazelediğiniz aura sekiz saate kadar sizi etkileyecektir. Sonunda enerji dağılacaktır ve siz duygusal açıdan hızla tükeneceksiniz.

Bataryalarınızı her an sarj edebilirsiniz nasılsa enerji ücretsiz!

Bilinçaltını Hızlandırmak

Featured Post

Bahar Candan Dondurma Gibisin--HD--