8 Haz 2017

Baştan Cıkarıcı Sihirli Dokunuş

Kadınlar erkeklere göre daha alıngan olmaya meyillidir Kadınların birbirine nasıl sarıldıklarını, el ele nasıl tutuştuklarına dikkat edin Onlar İçin dokunma duygusu psikolojik bir ihtiyaçtır.

Dokunmak değişmez güven ve emniyet ihtiyacını tatmin eder.

psikolojik dünyada. dokunulmaktan hoşlanan insanlara dokunal denir Dokunarak daha fazla bilgi edinmek isterler, sadece işitme ve görme duyularıyla değil.

Dokunsallar sürekli olarak dokunurlar ve gerçeğe bağlı olduklarını hissetmek için bir şeyleri tutarlar

Dokunsallar somut bir maddeyi ve insanları yakaladıklannda güven sağlarlar. Kişinin ne kadar dokunduğuna bakarak ya da kollandığı kelimelere dikkat ederek otomatikman onların dokunsal olduğunu anlarsınız

Donuk, ılık, hissetme, tutmak, getirmek gibi kelimeler favorileridir. Nesneleri merakla eline alıp onları inceleyen insanları gözlemleyin Böyle davranarak, dokunsal eğilimlerini ortaya koyarlar.

Unutmamanız gereken bir kural; dokunma duyulan sayesinde çoğu dokunsal çok kolay tahrik olur (illa cinsel anlamda değil tabi)I Kadınların çoğu doğuştan dokunsaldır

Kucaklaşmayı severler, elleriyle, kollarıyla ve bedenleriyle oynamak hoşlarına gider Bu yüzden dokunmak onları kolayca tahrik eder.

Diğer taraftan erkekler daha çok görseldir ve gördükleri sayesinde psikolojik olarak tahrik olurlar. Bu gerçek erkeklerin neden çıplak kadın gördüklennde çok tahrik olduklarını açıklar. Ama kadınlar çıplak erkek gördüklerinde o kadar çabuk tahrik olmazlar

Kadınlar kucaklaşmayı tercih eder, Bu kucaklaşma derin bir sevgiye varmak kadar güvenli duygulan körükler Yine de erkekler erotik tahrik açısından yoğunlaşırken.

kadınlar duygusal tahrik üzerinde yoğunlaşır. Erkekler, ayıp yani

Kadınlar bir başka güdüyle dokunulmasını tercih ettiğinden. erkeklerin arkadaşlık geliştirme taktikleri açısından dokunmayı benimsemesi anlamlı olacaktır

Cinsel İçerikli olmayan bir dokunuşla, erkek kadına içtenlik ve güvenlik hissi verebilir fırsatını bulduğunuz an. erkek hayali bir lekeyi ortadan kaldırmak İstermiş gibi kadının koluna hafiften dokunabilir Kolunu ya da omzunu güven vermek için sıkabilir Bir şeyi vurgulamak isterken dirseğini hafiflen dürtebilir

Dokunsal dokunuşunuz ne kadar çok olursa o kadar iyi olur Dokunmak, kolayca İnanılmaz bir bağ duygusu yaratır

Uyarı: Sağduyunuz ilk seferde ne kadar sık dokunmanız gerektiğini size bildirecektir Bazı kadınlar fazla dokunan bir arkadaştan uzaklaşmak isteyebilir Dahası, erojen bölgelere dokunarak aşikare ilerlemeler kavdetmekten uzak durun.

Bu sadece bir saygısızlık olarak algılanmaz aradaki yakınlığı tümden yok eder

Hızlı dokunsal taktikler: Kadın hoş karşıladığı sürece mümkün olduğunca dokunun

İyi dokunma tekniği, üst taraflara dokunmak kolunun üzerini silkmek, koluna hafitçe vurmak, omzunu hafiften dürtmek ve yanağını okşamaktır.

Kadın da. erkek de otururken, erkek yanında oturan kadının dizini hafiften okşayabilir, her ikisi de ayaktaysa. hafiften öne doğru eğilmeye teşebbüs edin, böylece onun kişisel alanına girmiş olursunuz.

Bu sadece arkadaşlık bağı kurulmuşsa ve samimiyeti hissettirecekse işe yarar

Güven verici sıkma ya da kucaklama doğru zamanda yapılırsa işe yarayabilir

Övgünün Sihri

Featured Post

Bahar Candan Dondurma Gibisin--HD--