30 May 2017

Pentagram Büyüsü

Düşüncelerinizi gerçekleştirmek biraz zor olabilir Ama yeterince ki enerjisiyle doldurursanız, gerçekleşecektir yaklaşık
bir aylık ki enerjisi çekmenizi sağlayacak bir büyü vardır.

Doğru yapılırsa dileğiniz garanti gerçekleşir. Bu sistemin beklentilerinizi karşılamadaki başarı oranını göreceksiniz.

Pentagram Büyüsüyle düşüncenizi gerçekleştirmek için enerji kullanmanız gerekir.

Önce ne İstediğinizi bilin Bir "dilek cümlesi" kurun, dileğinizi kim, ne, nerede, ne zaman ve niçin detaylarıyla ifade edin.
Mesela. "Vergisiz, koşulsuz 2017'nin 16 haziranında 1 Milyon $ in evime gelmesini diliyorum."

Bu sizin dileğiniz Şimdi bunu bir aylık enerji (ki-pranic) çekecek sembollere dönüştürelim. Unutmayın. enerjisiz hiçbir şey
olamaz. Arabanız hareket edemez. Ocağınız yanmaz. Büyü işe yaramaz.

Büyük bir kâğıt alın ve üzerine beş köşeli bir yıldız çizin

Yıldızın üzerine "Ben" yazın. Yıldızın tepe noktası dileği KİMİN gerçekleştireceğini temsil eder Ayrıca büyü seanslarında
hedefin kim ya da ne olduğunu da sembolize edebilir saat yönünde hareket edin. Bir sonraki uç ise ne ne bölümüdür

Tam olarak neyi istiyorsunuz Vergisiz 1 milyon dolar istiyorsunuz farz edelim. O zaman zincirleri kırılmış bir banknot çizebilirsiniz, paranın herhangi bir engeli olmasın diye. Psionik dilde, ne bölümü yönü belirler ya da büyüyle verilen emirdir.
Bu olmasını istediğiniz şeydir!

Bir sonraki aşama, "nerede" aşamasıdır. Paranın evinize gelmesini istediğinizden bir ev sembolü çizin. Arzuladığınız şeyin gerçeğe dönüşmesi İçin böyle yaparak ki enerjisini istediğiniz yere yönlendirirsiniz.

Bir sonraki aşama ise ne zaman aşamasıdır olmasını ıstedığınız tam tarihi gösterecek bir takvim çizin Zaman aşaması önemlidir çünkü enerjileriniz dileğinizi dilediğiniz zamanda gerçekleştirmek İçin bir araya gelecektir

Yıldızın son ucunda İse 'NİÇİN bölümü yarılır Sembollerle bu dileğin gerçekleşmesini neden hak ettiğinizi yazın Bu dileği, insanlığa daha iyi hizmet etmek için, yardım amacıyla gerçekleşmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda, dünyayı destekleyen bir direk çizebilirsiniz.

Size yardım etmelerini isterseniz, mantığınız büyülü sözleri söyledikten sonra size yardım etme
konusundaki kararını verecektir

Şimdi pentagramınızı yarattınız. ona bakın ve her gün her sembolün ne anlama geldiğinin
Farkına varın. Çiziminizi her gün sık sık görebileceğiniz bir yere asın Şimdi ona bakın ve net bir ses tonuyla üç kez dileğinizi tekrarlayın. Bunu yaparken sembollerin üzerine gelerek her kelimeyi söyleyin Üçüncü tekrardan sonra, odadan çıkın ve üzerinde düşünmeyin.

Şimdi, her gün çiziminizin yanından geçtikçe (ne kadar sık o kadar iyi), tüm niyetinizle ve tam kavrayışla sembollere bakın Her birinin ne oluğunu İyice anlayın Bunu her seferinde yaparak asıl niyetinizi ki enerjisiyle doldurmuş olursunuz. Bu ki enerjisi dünyaya yayılır ve yazmış olduğunuz dileğinizi gerçeklikte yaratır.

Bir ay geçtikten sonra, kâğıdın yanından geçeceksiniz ve kâğıtta müthiş itici bir güç hissedebilirsiniz. Bu kâğıdın güçle dolduğunu ve sonunda serbest bırakılmaya hazır olduğunun göstergesidir

Bu anın geldiğini hissettiğinizde, kâğıdınızın önüne geçin ve üç kez tek düze bir tonda söyleyin
dilek cümlenizi. Bunu yaparken. her sembole bakın ve ne anlama geldiğini bilin Üçüncü kez söylerken, kollarınızı havada sallayın, yüksek sesle bağırın ve sembollerden ve çiziminizden enerjinin çıkışını, havaya karışığını vc nihayet gerçeğe dönüştüğünü hissedin.

Bu noktada,çizimin enerjisi kalmayacaktır Niyetiniz ve ki enerjisi planınızı gerçeğe dönüştürmek için nihayet ayrılmıştır.

Çizimi yakın ve dileğinizin istediğiniz gün gerçekleşmesini bekleyin.

Bu Tekniğin Değerlendirilmesi

Pentagram Büyüsü kelimelerden oluşan bir büyü değildir, düşüncelerinizi kullanmakla alakalıdır.

Özet : Bu teknikte ustalaşın bu yöntem yüzde 70 başarılı bulunmuştur...

Beynin Gizli Gucleri Kozmik Guc

Featured Post

Bahar Candan Dondurma Gibisin--HD--